Czytelnia

Najważniejsze pytanie przed szafą

Lubię robić w szafie przetasowania na kolejny sezon, zwłaszcza na lato. Wyciągam z pokrowców kolorowe sukienki, o których zdążyłam już przez zimę zapomnieć i sprawiają mi radość jeszcze większą niż przy zakupie. Poświęcam sporo czasu na sezonowe porządki w szafie, wielokrotnie zadając sobie  TO najważniejsze pytanie. I bynajmniej nie jest to pytanie, które kobiety zadają…

Read More →

Dlaczego nie zostałam wegetarianką?

Tytuł przewrotny, bo właśnie zostałam wegetarianką na kilka dni. Coś mnie naszło. Zrobiłam to spontanicznie – a by być bardziej dosłowną to zrobiliśmy to razem ze Sławkiem. W naszym małżeństwie już tak jest, że ja przynoszę do domu inspiracje, a potem robimy wszystko wspólnie. Więc – coś mnie naszło aby zrobić sobie kurację odtruwającą na…

Read More →

100 sposobów 100 kobiet na pewność siebie – #30 Rozwijaj się jak chcesz!

Tatiana Wojciechowska, kolejna bohaterka cyklu „100 sposobów 100 kobiet na pewność siebie” jest HR Managerem, więc nic dziwnego, że stawia na rozwój osobisty. Ale za to jaki! Każdy. Bez względu na to, czy jest to gotowanie, uprawianie sportu czy rozwój zawodowy rozwijając swoje umiejętności budujesz pewność siebie.

100 sposobów 100 kobiet na pewność siebie – #29 Bądź zdecydowana!

Bądź zdecydowana, bo zdecydowanie daje siłę. To metoda Katarzyny Olczak, mojej koleżanki po fachu. Zdecydowana postawa buduje wizerunek pewnej siebie osoby, a uśmiech i osobisty urok bardzo w tym pomagają.

100 sposobów 100 kobiet na pewność siebie – #28 Medytacja resetuje umysł

Medytacja to sprawdzony sposób Redaktor Naczelnej Miasta Kobiet – Anety Pondo. Kiedy nie czujesz się pewna siebie, swoich decyzji, uspokój umysł i wsłuchaj się w siebie. Daj się prowadzić „gut feelings”.

100 sposobów 100 kobiet na pewność siebie – #27 Pozostań wierna sobie!

Basia Dymarczyk, moja koleżanka po fachu, zwraca uwagę na to, by w drodze na szczyt nie zatracić siebie. O ile bycie pewną siebie zawsze oznacza sięganie po sukces. Bo moim zdaniem nie zawsze, choć często bywa z nim utożsamiane.

100 sposobów 100 kobiet na pewność siebie – #26 Inwestuj w siebie!

Dorota Stankowska – jedyny taki stomatolog na świecie z misją do zawodu, a także autorka książki „Bądź bystry u dentysty” – poleca rozwój osobisty. Inwestowanie w siebie jest najlepszą rzeczą, jaką możesz dla siebie zrobić, bo znasz swoją wartość.

100 sposobów 100 kobiet na pewność siebie – #25 Parskaj śmiechem!

Dorota Kostowska www.DorotaKostowska.pl parska śmiechem i zachęca do tego samego.

100 sposobów 100 kobiet na pewność siebie – #24 Postaw na Siebie!

Olga Kozierowska, autorka Sukcesu Pisanego Szminką – www.SukcesPisanySzminka.pl – mówi „Kto jak nie Ty”. No właśnie:-)  

100 sposobów 100 kobiet na pewność siebie – #23 Ogłoś własną konstytucję!

Jadwiga Korzeniewska, która zmienia ludzi w swoim laboratorium ( www.Laboratorium-Zmieniacza.pl ) zachęca Cię do napisania własnej konstytucji.

Back to Top