Klub LADIES NOW!

Spotkania w Klubie Ladies NOW!  organizuję po to, by pomóc Tobie i innym kobietom zbudować spełnione życie.

Mam marzenie, abyś odkryła w sobie odwagę do życia własnym życiem i uwolniła się od spełniania oczekiwań innych. Abyś spotkała na swojej drodze inne, nadające na tych samych falach kobiety i mogła doświadczyć ich wsparcia.
Klub Ladies NOW!  to 4ta przestrzeń, poza rolami jakie pełnisz w życiu. Rolą w rodzinie – żony, partnerki, matki, córki. Rolą zawodowa – profesjonalistki, właścicielki biznesu, przełożonej, podwładnej. Rolą koleżanki, z którą „zjadło się beczkę soli“ i którą „zna się jak własną kieszeń” (najbardziej hamujące rozwój słowa, podtrzymujące Cię w strefie komfortu).
To miejsce, gdzie możesz uwolnić się od konfliktu pomiędzy tym „co powinnaś” a „czego naprawdę chcesz” i być po prostu sobą.
W trakcie warsztatów, rozmów z mądrymi i doświadczonymi kobietami inspirujesz się kreatywnymi pomysłami, nawiązujesz relacje z pozytywnie myślącymi kobietami, wzrasta Twoje poczucie własnej wartości i zaczynasz żyć pełną piersią!
Otwarte spotkania klubowe odbywają się raz w miesiącu. Spotykamy się na 2-godzinnym warsztacie, by rozwijać swoją świadomość w różnych obszarach: doskonalenia umiejętności przydatnych w życiu zawodowym i osobistym, zarządzania finansami, budowania dobrych relacji, komunikacji w rodzinie czy kreowania profesjonalnego wizerunku. Warsztaty prowadzone są przez zaproszonych ekspertów, a uczenie się od wielu osób i siebie nawzajem ma tę zaletę, że pozwala doświadczyć różnych perspektyw. Jest również czas na inspirujące rozmowy.
Obecnie spotkania Klubu Ladies NOW!  odbywają się na Śląsku, w Katowicach, w pierwszy wtorek miesiąca. Wejdź do strefy AKTUALNOŚCI by sprawdzić termin najbliższego spotkania.

Trwa rekrutacja Ambasadorek Klubu Ladies NOW! w innych miastach – napisz do mnie, jeśli chciałabyś zostać jedną z nich i zorganizować spotkanie Klubu w swoim mieście.

Dołącz do ekskluzywnej grupy kobiet, które chcą brać od życia więcej i świadomie tworzyć harmonijne życie!

 

Back to Top