Konkurs „Za głosem serca” – Twoja publikacja w mojej książce!

Ogłaszam konkurs na inspirującą historię „Zawodowy zwrot – za głosem serca”

color-feather-isolated-3-981696-m„Pisząc historię swojego życia nie pozwól nikomu trzymać za długopis. Mówisz, że chcesz jeździć na motorze. Teraz powiedz: „Będę jeździć na motorze”. To jest właśnie czas, by wystartować.”  
Tak reklamuje swoje rajdy Harley Davidson. A Ty – czy wystartowałaś w swoim rajdzie? Jaka jest Twoja historia na zawodowy zwrot w życiu?

Pracuję teraz nad kolejną książką – dwie pierwsze to „Rozmowa kwalifikacyjna. O czym nie wiedzą kandydaci, czyli sekrety rekrutujących” oraz „Coaching kariery”. Tym razem piszę o odkrywaniu swojego powołania. Podaję w niej różne strategię, które pomogą moim Czytelniczkom (i Czytelnikom:)) odkryć prawdziwe źródło swojej siły i motywacji. Mam jednak świadomość, że nic tak nie inspiruje jak prawdziwe historie kobiet, które przeszły już podobną drogę. Bo jak pokazuje moje doświadczenie, tę drogę można pokonać różnymi środkami transportu – doznać iluminacji i wystartować w kosmos z dnia na dzień:), wsiąść przez pomyłkę do innego pociągu i dojechać do właściwego miejsca, pokonać ją w towarzystwie bliskich osób albo samemu, krętą drogą pod górę.

Jakkolwiek wygląda(ła) Twoja własna podróż podążania za głosem serca, chcę by usłyszały ją inne kobiety. Będzie ona dla nich inspiracją do podążania za swoimi własnymi marzeniami, źródłem optymizmu i siły do postawienia pierwszego kroku. A potem wytrwania, gdy przyjdą pierwsze przeciwności losu. Dlatego ogłaszam konkurs na inspirującą historię opisującą zawodowy zwrot.

Jeżeli jesteś kobietą, która chce się podzielić swoją historią podążania za głosem serca, siadaj do klawiatury i pisz. Czekam na historie, które pomogą innym kobietą odkryć swoją drogę i postawić pierwszy krok. Czekam na historie, które opowiedzą o tym jak udało Ci się wytrwać na drodze serca, pomimo wszystko. Czekam na historie, które będą dla innych kobiet źródłem inspiracji, motywacji i pozytywnej energii.

Aby Czytelniczki książki mogły jak najwięcej zaczerpnąć z Twojej historii dla siebie, proponuję abyś w swojej historii odpowiedziała na 7 pytań:

 1. Jak wyglądało Twoje życie przed zwrotem na drodze zawodowej?
 2. Jakie wydarzenie sprawiło, że nastąpił zwrot?
 3. Jak wyglądały Twoje początki na nowej drodze za głosem serca?
 4. Co Ci pomogło w Twojej podróży? Opisz ją pod kątem:
  • – Twoich umiejętności, które były przydatne
  • – zachowań i nawyków, które Ci pomogły
  • – pomocnych ludzi, których spotkałaś
  • – wartości, na których oparłaś swoją podróż
  • – wspierających przekonań
  • – strategii, które pomogły Ci osiągnąć sukces
 5.  Jakie trudności musiałaś pokonać na swojej drodze?
 6. Czego się nauczyłaś w trakcie podróży? Z czego jesteś dumna a co zrobiłabyś inaczej następnym razem?
 7. Jak Twoja historia może pomóc innym? Napisz swoje przesłanie dla innych kobiet.

Czekam na Twoją historię napisaną zwięźle, konkretnie i na temat, o objętości nie większej niż dwie strony A4. Historię, która będzie opowieścią o pójściu za głosem serca w sposób, która zmotywuje inne kobiety do działania. Historię prawdziwą, bez lukru. Możesz się w niej pochwalić światu kim jesteś i napisać swój manifest Za Głosem Serca. Możesz… WSZYSTKO pod warunkiem, że będzie to inspirujące dla innych i prawdziwe.

Kilka słów o atrakcyjnych nagrodach.

Nagroda nr 1. Wybrane przeze mnie historie zostaną opublikowane w mojej najnowszej książce o roboczym tytule „Odkryj swoje powołanie i zacznij żyć” oraz na stronie społeczności Ladies NOW! (www.LadiesNOW.pl). Możesz podać więc swoje personalia, linki do swoich stron i zyskać w ten sposób rozgłos, albo pozostać anonimowa. Wybór należy do Ciebie.

Nagroda nr 2. Autorki opublikowanych historii zostaną obdarzone voucherem o wartości 500 zł na wybrane seminarium lub coaching Ladies NOW! A najbliższe seminarium „Przestań zwlekać, zacznij żyć” już 8 listopada. O szczegółach wydarzenia przeczytaj na stronie LadiesNOW tutaj

Co mam zrobić by wziąć udział?

Wyślij swoją historię w formie załącznika mailem na adres kontakt[at]LadiesNow.pl. Warunkiem udziału w konkursie jest podpisanie zgody na publikację Twojej historii (oświadczenie takie zostanie Ci wysłane do podpisu na adres mailowy).

Na Twoją historię czekam do 3 listopada.
Ogłoszenie wyników nastąpi 11 listopada, w Dzień Niepodległości:) na stronie LadiesNOW.pl Zwyciężczynie zostaną o tym fakcie powiadomione mailem.

Zainspirowana? Do piór i klawiatur zatem! Życzę lekkiego pióra i dobrej zabawy podczas pisania.

Pozdrawiam,

Angelika Śniegocka www.LadiesNOW.pl

patroni4

 

 

Posted on 06/10/2014 in Konkurs

Share the Story

Leave a reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to Top