Pracuj ze mną

Jeśli nie pracowałaś ze mną do tej pory, chcę żeby wiedziała, że jest sposób na to, byś żyła życiem jakiego pragniesz – realizując się zawodowo i nie zaprzepaszczając duszy, osiągając upragnioną harmonię i równowagę w życiu prywatnym. Odciśnięcie swojego śladu w świecie i życie w zgodzie z sobą nie jest proste, ale nie musisz cierpieć. Pozwól mi być Twoją przewodniczką w tej podróży.

W swoich programach pracuję z ambitnymi kobietami, które chcą robić wielkie rzeczy i realizować swoje marzenia. Z kobietami ceniącymi sobie wolność, poczucie własnej wartości i niezależność, które pragną żyć na wielką skalę. Teraz, nie kiedyś.

Dzięki pracy ze mną połączysz się ze swoją misją i przeznaczeniem, dotrzesz do sedna tego co działa a co nie, zarówno w Twoim życiu osobistym jak i zawodowym, nazwiesz swoje pragnienia i wyjdziesz z planem dotarcia do nich. Obudzisz swoją wewnętrzną odwagę i kreatywność, przeprogramujesz nie służące Ci już wzorce myślenia.

Pomyśl o mnie jak o zaufanej przyjaciółce, coachu wolności i odwagi, kreatywnym partnerze biznesowym. Przeczytaj co mówią o pracy ze mną moi Klienci.

Mogę polecić pomoc Angeliki każdemu! Mimo tego, że miałam wykształcenie, nie potrafiłam szukać swojej pierwszej pracy, w związku z czym przez prawie rok szukałam jej bezskutecznie, co sprawiało, że czułam się coraz gorzej i przestawałam wierzyć w siebie. Angelika pomogła mi zrozumieć moje błędy, zobaczyć moje dobre strony i skierowała moje działania w dobrym kierunku. Dzięki niej zamieniłam pracę fizyczną na ambitną i ciekawą pracę w reklamie!

Aleksandra Rogala-Jacek, projektant graficzny

Jestem bardzo zadowolona z sesji coachingu. Podobało mi się konkretne i indywidualne podejście. Po coachingu dostałam pracę. Będę starszym specjalistą ds. controllingu, a więc nawet trochę wyżej niż celowałam i dostanę większe wynagrodzenie, niż podałam na rozmowie, co mnie zadziwia. Bardzo się cieszę i nie mogę się nadziwić mojemu szczęściu.

Alina, księgowa

Sesja coachingowa powinna być jak dobrze skrojona sukienka. Dopasowana do naszych potrzeb i możliwości. Upiększająca nas – a wiec taka, która rozwija nasze umiejętności; zwiększa poczucie własnej wartości, dodaje większego animuszu do skutecznego poszukiwania pracy i obrania celu zawodowego. Aby ją znaleźć potrzeba doświadczonego krawca, który dobrze odczyta nasze zalety, ale także pomoże ukryć wady.

Agata, naukowiec

Na początku coachingu, mimo że chciałam go odbyć, byłam dość sceptyczna i jakby wycofana. Coaching dodał mi odwagi, był jakby powrotem do źródeł moich marzeń, sposobów patrzenia na to co jest istotne w rozwoju zawodowym.

Magda, konsultantka

Za pierwszym razem byłem zaskoczony rzadkim połączeniem konkretnego, profesjonalnego podejścia z ogromną życzliwością i otwartością. Sesja uspokoiła mnie, co do słuszności podjętych decyzji i dała motywację do działania. Pierwsza sesja w 2012 roku wyzwoliła we mnie ogromne pokłady pozytywnej energii, przywracając wiarę, że zmiany są jednak możliwe. Mogę z całą stanowczością stwierdzić, że był to przełom w mojej karierze.

Wojtek, inżynier

Back to Top